Odkryj najlepsze place zabaw dla Twoich dzieci na Śląsku

Wybierz miasto i sprawdź jakie place zabaw i tereny rekreacyjne się w nim znajdują. Zobacz zdjęcia, przeczytaj opisy i dokładne lokalizacje. Dzięki nam już nigdy nie będziesz się nudzić i odkryjesz wiele nowych ciekawych miejsc, o których być może nie wiedziałeś, a znajdują się w Twojej okolicy. Jeśli natomiast interesują Cię bardziej atrakcje turystyczne zapraszamy do sprawdzenia artykułu pokazującego atrakcje turystyczne na Śląsku.

Place zabaw na Śląsku

Lubisz odkrywać nowe, niesamowite miejsca rodzinnej rekreacji? Szukasz nowoczesnych i bezpiecznych placów zabaw dla swojego dziecka? Specjalnie dla Ciebie odkrywamy je na terenie całego Śląska. Strona Place zabaw Śląsk to portal dla rodziców, którzy zawsze mają nowy, świeży pomysł na spędzenie niezapomnianego, rodzinnego popołudnia.

Miasta aglomeracji Śląskiej kryją w sobie coraz więcej niesamowitych placów zabaw, na które koniecznie musisz wybrać się ze swoimi dziećmi. Odkryj koniecznie Dolinę Trzech Stawów, Park Kościuszki i Park Zadole w Katowicach. Zobacz co przygotowano tu dla najmłodszych mieszkańców.
Odwiedź największy plac zabaw w Częstochowie przy ul. Armii Krajowej, gdzie żadne dziecko nie będzie się nudzić. Jeżeli jednak bliżej Ci do Tychów, to polecamy Park Paprocany z niesamowitą instalacją w formie okrętu, wielkiego statku dla dzieci. Plac zabaw jest tu połączony z parkiem linowym i wodnym placem zabaw. W pobliżu znajduje się także plaża i kąpielisko nad jeziorem Paprocany.

plac zabaw katowice

Place zabaw Zagłębia Dąbrowskiego

Podobnie jest w Dąbrowie Górniczej, gdzie znajduje się ogromny teren rekreacyjny. Park Zielona, zbiorniki Pogoria III i Pogoria IV, które razem tworzą niesamowity kompleks. Na szczególna uwagę zasługuje tu główna plaża Pogorii III. Znajdziemy tu nowoczesny plac zabaw, siłownię zewnętrzną, kąpielisko z szeroką piaszczystą plażę.

Niedaleko w Sosnowcu warto wybrać się Parku na Środuli i Parku Sieleckiego. Znajdziemy tak wiele ciekawych obiektów dla dzieci. Liczne rozbudowane domki ze zjeżdżalniami, instalacje do wspinaczki, huśtawki, bujane koniki, skałki wspinaczkowe i trampoliny, a to tylko niektóre z nich. Wszystko to usytuowano pomiędzy parkową zielenią.

W tym regionie największa atrakcję przygotowano jednak w Parku na Warpiu w Będzinie. W jednym miejscu zlokalizowano duży kompleks rekreacyjny. Na całość składa się plac zabaw, linowy park wspinaczkowy, siłownia zewnętrzna, samoobsługowy serwis rowerowy i wodny plac zabaw z plażą. Z pewnością warto odwiedzić to miejsce i oddać się świetnej zabawie zwłaszcza w upalnie dni.

plac-zabaw-bedzin

Place zabaw Beskidu Śląskiego

Jeżeli planujesz rodzinną wycieczkę w góry do Szczyrku, Ustronia czy Bielska Białej sprawdź także, gdzie warto się udać, by sprawić dzieciom radość. Odkrywanie nowych miejsc daje zawsze wiele radości. Wykorzystaj możliwości i poznaj z nami najlepsze miejsca wypoczynku i rekreacji na terenie całego Śląska.

plac-zabaw-bielsko-biala

Pamiętaj z nami nigdy nie będziesz się nudzić. Zanim zaplanujesz swoją rodzinną wycieczkę odwiedź nas i sprawdź, gdzie warto zabrać dzieci by sprawić im wiele radości, a i nie zapomnij polecić nas także znajomym.

Już teraz odkryj więcej atrakcji dla dzieci ze Śląska na portalu Atrakcje Dziecięce.

Zapraszamy również na naszą najnowszą stronę z schroniskami górskimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *