Plac zabaw Murcki Katowice bielska to obiekt położony przy ul Bielskiej 26 w dzielnicy Murcki w Katowicach. Plac zabaw usytuowano na skraju miejskiego parku, okolica jest tu cicha i spokojna, dookoła jest dużo zieleni. Plac zabaw od ulicy odgrodzony jest żywopłotem i ogrodzeniem. Wszystko to zapewnia lepszy standard rekreacji oraz bezpieczeństwo najmłodszych.

Plac zabaw Katowice (01)

Plac zabaw na osiedlu Murcki w Katowicach

Na placu zabaw znajdziemy rozbudowany domek ze zjeżdżalnią, linowe instalacje do wspinaczki, bujane koniki, piaskownicę i wiele innych atrakcji. Taka różnorodność powoduje że młodsze i starsze dzieci znajda coś dla siebie. Atrakcji co nie miara Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie ze stali i usytuowano na drobno żwirkowym podłożu.. Dookoła mamy kilka ławek na których rodzice mogą odpocząć obserwując dzieci.

Plac zabaw Katowice murcki (2)

Katowice to duże i głośne miasto dlatego plac zabaw taki jak ten stanowi doskonałą propozycję spędzenia rodzinnego popołudnia. Znajdziemy tu wszystko czego nam potrzeba. Aktywność fizyczna dzieci na świeżym powietrzu jest najważniejsza. Plac zabaw jest też częściowo zacieniony co w upalne dni ma duże znaczenie. Pomimo bezpośredniej bliskości ulicy, dzięki żywopłotowi w ogóle nie odczuwamy jak byśmy byli w centrum miasta.

Plac zabaw dla dzieci

Plac zabaw w Katowicach

Plac zabaw śląsk

Plac zabaw na osiedlu Murcki w Katowicach na mapie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *