Jesteśmy dzisiaj z wizytą w Katowicach na  zielono – żółtym placu zabaw na placu Kar. A. Hlonda w Katowicach. Nawet podczas mniej słonecznych dni wyposażenie placu zachęca do zabawy.

Plac zabaw na placu Kar. A. Hlonda w Katowicach 

Główna atrakcją placu zabaw jest rozbudowany domek ze zjeżdżalnią i instalacjami do wspinaczki. Dookoła ustawiono także huśtawki, bujane koniki i małą karuzelę. Wyposażenie placu zabaw wykonano głównie z drewna i usytuowano na miękkim gumowym podłożu. Kolorowe podłoże świetnie komponuje się z wyposażeniem, kolor zielony sprawia wrażenie jakby wszystko stało na świeżej trawie.

Cały teren placu zabaw został pogrodzony a w jego wnętrzu ustawiono także kilka ławek na których możemy usiąść i miło spędzić czas obserwując bawiące się dzieci. W sezonie letnim, gdy wszystkie drzewa się zielenią, plac ten jest doskonałym miejscem, by znaleźć odrobinę cienia w upalne dni. Dzieci mogą się tu spokojnie bawić bez obaw o rażące słońce.

Mimo iż jest to centrum Katowic to plac stanowi doskonałe miejsce na usytuowanie takiej miejsca rodzinnej rekreacji. Warto się tu wybrać, by spędzić popołudnie w rodzinnym gronie. Poniżej kilka zdjęć z naszej wizyty na tym obiekcie.

Jeżeli byście już tutaj i chcecie się podzielić wrażeniami z tego miejsca, zachęcamy do komentowania 🙂

 

Plac zabaw w Katowicach
Plac zabaw w Katowicach
Plac zabaw Plac Hlonda Katowice
Plac zabaw Plac Hlonda Katowice
Plac zabaw Plac Hlonda w Katowicach
Plac zabaw Plac Hlonda w Katowicach

 

 

Plac zabaw w Katowicach
Plac zabaw Katowice Plac Kar. A. Hlonda

Dodatkowo w okolicy placu zabaw znajduje się przecudna fontanna.

Fontanna koło placu zabaw

Plac zabaw na placu Kar. A. Hlonda w Katowicach na mapie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *