Park Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich to doskonały obiekt rodzinnej rekreacji znajdziemy tu szeroką ofertę spędzenia wolnego czasu dla rodzin z dziećmi. Plac zabaw, który się tu znajduje jest jednym z najciekawszych placów zabaw w Siemianowicach Śląskich. Place zabaw Śląsk cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród rodziców i ich dzieci zwłaszcza w słoneczne dni. Na tym obiekcie znajdziemy moc różnorodnego wyposażenie. Domki ze zjeżdżalniami, huśtawki, orle gniazda, bujane koniki, instalacje do wspinaczki, piaskownicę i wiele innych. Wszystko zostało wykonane głównie z drewna i usytuowano na piaszczystym podłożu.

Plac zabaw w parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich

plac-zabaw-siemianowice-slaskie-01

Dookoła znajduje się wiele ławek z na których można miło spędzić czas i obserwować bawiące się dzieci. Cały plac zabaw został ogrodzony dla bezpieczeństwa. Dookoła mamy dużo zieleni, okolica jest spokojna i cicha. Oprócz placu zabaw tuż obok znajduje się pole do minigolfa. Dzięki takiemu polu każdy niezależnie od wieku może spróbować swoich sił w tej grze. Jest to doskonałe uzupełnienie atrakcji jakie oferuje plac zabaw.

plac-zabaw-siemianowice-slaskie-2

Warto obejść cały park Pszczelnik i odkryć wszystkie jego atrakcje, Znajdziemy tu wiele urokliwych ścieżek wijących się po parku. Fani długich spacerów z pewnością będą bardzo zadowoleni, można tu także z powodzeniem jeździć na rowerze i na rolkach. Biegacze także powinni być zadowoleni Cisza, zieleń i spokój z dala od miejskiego zgiełku sprawiają że jest to doskonałe miejsce rodzinnej rekreacji.
Nie tylko plac zabaw ale całe jego otoczenie sprawia, ze chce się tu wracać

plac-zabaw-siemianowice-slaskie-3

plac-zabaw-siemianowice-slaskie-4

plac-zabaw-siemianowice-slaskie-5

Plac zabaw w Parku Pszczelnik w Siemianowicach Śląskich na mapie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *